1 kwietnia 2016

Czas na film #1 : STEP UP (1-4, All in)

W jeden dzień siedząc w domu, obejrzałam 3 części Step Up'u - część 3, 4 i tę ostatnią - "Step Up: All In".
Ten ostatni film, to zwieńczenie wszystkich części (wystąpiły tam bohaterowie z poprzednich części).
Po "Step up 2" tęskniłam za Andy, Łosiem i Jenny :)
Łoś "Muse" na szczęście wystąpił w każdej części, oglądanej przeze mnie tego dnia ;) 

Po pierwszą część Step Up sięgnęłam po obejrzeniu filmu Ona to on z Channingiem Tatum'em, by zobaczyć go w innej roli.


Każdy zasługuje na szansę spełnienia swoich marzeń, ale niektórzy mają ją tylko jedną. Tyler Gage (Channing Tatum) jest buntownikiem z gorszej części Baltimore - i jedyną rzeczą jak stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stąd wyrwie. Nora (Jenna Dewan) jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Baltimore (Maryland School of the Arts) - i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej pewnej i wspaniałej przyszłości jest znalezienie partnera do tańca na jej pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej  w Maryland School of the Arts. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Teraz coś pomiędzy nimi iskrzy, na i poza sceną. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ aby udowodnić że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić.
źródło: Filmweb
I po tym filmie, obejrzałam kilka kolejnych odsłon tego aktora...
A tak się cieszyłam, gdy miała wyjść Step Up'u kontynuacja.... ;-)


....Czyli Step Up2. - gdzie również zobaczymy Tylera z pierwszej części... 
Kontynuacja wielkiego taneczno-muzycznego przeboju „Step Up: Taniec zmysłów”. Tym razem dwa razy więcej tańca i dwa razy więcej muzyki!
Ona - Andie (Briana Evigan), przyszywana siostra Tylera Gage'a (Channing Tatum) bohatera pierwszej części "Step Up -Taniec zmysłów", zbuntowana tancerka z gorszej dzielnicy. On - Chase (Robert Hoffman), najlepszy i najgorętszy tancerz w Akademii Tańca w Maryland. Połączy ich pasja i udział w legendarnym ale nielegalnym turnieju tańca ulicy. Wygrać w nim mogą tylko najlepsi, dlatego Andie i Chase muszą dać z siebie wszystko.
źródło: Filmweb 
Tu pojawia się postać Łosia, vel. Moose i znany mi z filmu Ona to on Robert Hoffman w roli Chase'a.

I tu zaczynamy pewien poniedziałkowy dzień spędzony w domu...
Pierwszym filmem był... Step Up 3 vel. Sep Up 3D.

Luke (Rick Malambri) jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose’a (znany ze „Step Up 2” rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?
źródło: Filmweb
Po Step Up 3/3D, przyszedł czas na Step Up 4 Revolution.
Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków "The Mob" zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją!  O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.
źródło: Filmweb
A na koniec, obejrzałam ostatnią część filmów tego typu, czyli Step Up: All in.

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss), Hair (Christopher Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard iFacundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. 
źródło: Filmweb

Oto filmy, do których jeszcze kilka razy powrócę....
Niektóre ogladałam już kilkakrotnie ("1" i "2"), a niektóre po raz pierwszy (trzy ostatnie "Step Up'y").
Najbardziej podobały mi się dwie części....
Są to: Step Up 3/3D i Step Up: All In.
Step Up na zawsze zapadnie mi w pamieci, bo był pierwszym filmem z tańcem w tle.

A Wy, oglądaliście te Filmy? Podobały Wam się?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Disqus for recenzje wedlug natalii